Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10381047



*

nr 1038 1047


Takarmatur

Plats/metall, höjd: 35 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2016
kl 19:12:42


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/5 06:55:49 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 16 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
  • 7011 Takarmatur
    IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:57
  • 7037 Takarmatur
    Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
    Aktuellt bud: 2.200 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:24




Ladda ner broschyr